Новий склад проректорів КПІ затверджено!

Перший проректор — Михайло Безуглий, доктор технічних наук, професор (колишній завідувач кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів ПБФ).

Проректорка з навчальної роботи — Тетяна Желяскова, кандидат технічних наук, доцент (колишній начальник навчального-методичного відділу, доцент кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем ФЕЛ).

Проректор з наукової роботи — Сергій Стіренко, доктор технічних наук, професор (колишній завідувач кафедри обчислювальної техніки ФІОТ).

Проректор з міжнародних звʼязків — Андрій Шишолін, кандидат економічних наук (колишній начальник відділу міжнародних звʼязків).

Проректор з розвитку інфраструктури — Олександр Мирончук, PhD за спеціальністю «телекомунікації та радіотехніка» (колишній старший викладач кафедри радіотехнічних систем РТФ).

Проректор з адміністративно-фінансової роботи — Сергій Манзюк (колишній директор департаменту майнових і соціальних питань, випускник ММІ).

Головним інженером університету призначено Миколу Коломійця, випускника КПІ 2000 року (НН ММІ), з другою вищою освітою в КНУБА за спеціальністю «міське будівництво та господарство».

Бажаємо успіхів у їхній роботі на благо нашої університетської громади!