НеБуденні розмови про науку

10 серпня круті українські вчені та популяризатори науки розкажуть про свою роботу, інтереси, хобі, життєві історії, цілі та мрії.

Під час зустрічі можна буде дізнатися:

• про повернення кримських колекцій із Амстердама та інформаційні війни росії (про це роповість археологиня Оксана Ліфантій);
  • про атом мирний і не дуже (фізик Володимир Улещенко);
  • про «поранення в душу»: механізми та біомаркери посттравматичного стресового розладу (патофізіолог Віктор Досенко).

Мотиваційні промови виголосять математикиня Олександра Антонюк, фізик Олександр Кордюк, генетикиня Ірина Козерецька, фізикиня Христинf Гнатенко, економістка Марина Хмара, хімік Ігор Комаров.

Всі кошти від квитків підуть на придбання безпілотного комплексу DJI Matrice 30T / DJI Matrice 300RTK для розвідувально-ударного підрозділу безпілотних систем 5-ї окремової штурмової бригади, де проходить службу старший науковий співробітник Інституту напівпровідників НАН України, кандидат фізичних наук Юрій Рябченко.

Організатори заходу: Платформа БуДні Науки, Дійсна наука, Unia Scientifica, American University Kyiv.