XXIV Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини, присвячена пам’яті академіка Ігоря Юхновського (Анонс)

Дирекція та Рада молодих вчених Інституту фізики конденсованих систем (ІФКС) НАН України оголошують XXIV Всеукраїнську школу-семінар молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини.

Школа-семінар дає можливість молодим науковцям отримати досвід представлення результатів власних досліджень та познайомитись з іншими актуальними проблемами статистичної фізики у дискусіях за участі провідних спеціалістів. За матеріалами роботи Школи-семінару видається збірка тез доповідей.
Цьогорічна школа-семінар проходитиме в режимі онлайн на платформі Zoom.

XXIV Всеукраїнська школа-семінар буде присвячена пам’яті академіка Ігоря Рафаїловича Юхновського.

У програмі:

• Запрошені лекції провідних науковців у галузі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини.
  • Короткі повідомлення молодих дослідників.

Різноманітна культурно-розважальна частина сприяє особистому знайомству з колегами за фахом і можливості ширших критичних дискусій.

До участі в роботі школи-семінару запрошуються молоді науковці віком до 35 років, студенти, аспіранти.

Робоча мова семінару – українська.

Ключові дати:
Реєстрація та подання тез подовжено – до 21 вересня 2024 року.Список документів, необхідних для участі у роботі Школи-семінару для молодих вчених можна знайти в Положенні.

Зразки тез та інструкції щодо їх оформлення