Підлітків запрошують долучитись до Dive in ESTEAM camp

Підлітків запрошують долучитись до інноваційно-технологічного кемпу для школярів Dive in ESTEAM.

Участь у безкоштовному кемпі можуть узяти підлітки 15-17 років з Херсонської, Миколаївської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської областей, які зацікавлені у креативних та інформаційних технологіях.

Dive in ESTEAM – це серія навчальних кемпів від освітньої фундації GoGlobal, присвячена підприємництву, інноваціям, технологіям, креативу, науці та винахідництву, для українських старшокласників з деокупованих, прифронтових та прикордонних громад.

На учасників кемпу чекає:

• знайомство з інноваційними компаніями та фахівцями з різних ІТ-професій;
  • тестування технологій цифрового виробництва та виготовлення власних інтерактивних продуктів;
  • опанування принципів дизайн-мислення та формування творчого підходу до вирішення проблем;
  • підсилення своїх навичок комунікації;
  • ознайомлення з сучасними освітніми та карʼєрними можливостями.

За словами директорки освітньої фундації GoGlobal Тетяни Ковриги, наразі необхідно змінювати парадигму сприйняття освіти.

Цей кемп – одна з таких можливостей, яка допоможе дітям, зацікавленим у технологічних галузях, отримати нові знання, враження та реалізувати власні задумки та ідеї», – зазначає Тетяна Коврига.

Захід відбудеться з 17 до 22 вересня у Києві.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням та пройти відбір.

Витрати на проживання, харчування, активності в межах програми та вартість квитків покриває організатор.

Заявки на участь приймаються до 21 серпня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ