Кількість вступників до коледжів зростає другий рік поспіль

Кількість вступників, які планують здобувати освіту «Фахового молодшого бакалавра» в закладах фахової передвищої освіти, зростає другий рік поспіль.

Про це свідчить статистика вступної кампанії, яку оприлюднює ДП «Інфоресурс».

Зокрема, цьогоріч заяви на вступ в електронних кабінетах або в паперовому вигляді безпосередньо в коледжах подали понад 170 тисяч вступників.

Це на 26 тисяч більше, ніж у 2023 році, коли на вступ до коледжів було подано майже 144 тисячі заяв.

Своєю чергою у 2022 році заяви на вступ до коледжів подали 125 тисяч абітурієнтів.

Таким чином, щороку кількість охочих здобувати освіту «Фахового молодшого бакалавра», зростає на понад двадцять тисяч осіб.

Експерти зазначають відчутне зростання кількості охочих навчатись у коледжах тим, що в заклади фахової передвищої освіти можна вступити без результатів НМТ.

Як відомо, цьогоріч майже 13% учасників НМТ не змогли подолати пороговий бал хоча б з одного предмета, і відповідно, втратили можливість здобувати вищу освіту.