Гранти для абітурієнтів, які вступають уперше на бакалаврат КПІ

Гранти для абітурієнтів, які вступають уперше на бакалаврат КПІ та набрали не менш як 150 балів з двох предметів НМТ або ЗНО — для першого рівня гранту й не менш як 170 балів — для другого рівня. Розмір гранту коригуватиметься з урахуванням коефіцієнта спеціальності, що варіюється від 1,0 до 1,5 — залежно від обраного напряму.

На спеціальності інженерного та медичного спрямування діє найбільший коефіцієнт — 1,5.

На спеціальності, що пов’язані з інформаційними технологіями, — 1,3.

На більшість гуманітарних та економічних спеціальностей діє грант лише 2-го рівня й коефіцієнт 1.

Щоб отримати грант, першокурсник має подати заяву через свій електронний кабінет вступника.

Призначені державні гранти виплачуватимуться двома платежами протягом кожного року навчання на рахунок зі спеціальним режимом використання.

Не пропусти можливості вступити до КПІ та стати студентом найкращого технічного університету України!