КНУ – у Шанхайському рейтингу

Київський національний університет імені Тараса Шевченка став першим українським університетом, який увійшов до найпрестижнішого світового рейтингу академічних організацій – Academic Ranking of World Universities (ARWU) від незалежної агенції Shanghai Ranking Consultancy. Про це повідомляє Центр комунікацій КНУ. Університет посів місце у проміжку 901–1000. Загалом щороку оцінюється понад 2500 академічних організацій світу, 1000 з яких входять до рейтингу.

«Десятиліття копіткої та ретельної праці університетської спільноти трансформувалися в гідний результат, важливий для всієї вищої освіти України! Вдячність нашим захисницям і захисникам за можливість працювати!», – наголосив ректор КНУ Володимир Бугров.

Щодо світових лідерів, то в десятці вже традиційно розташувались американські і британські виші.

З рейтингом можна ознайомитись за посиланням .