Могилянка відкрила другий набір на програму для учнів 10-11 класів «Індивідуальна траєкторія лідера»

Як повідомили у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”, програма призначена для дітей, батьки яких загинули захищаючи Україну від ворога. Комплекс дисциплін у межах цієї програми орієнтований на розширення світогляду учасників, підготовку їх до НМТ і сприяння усвідомленому вибору професії. Навчання відбуватиметься у формі офлайн- та онлайн-занять і включатиме тренінги з фінансової грамотності, практичні рекомендації щодо використання штучного інтелекту для саморозвитку та багато іншого. Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікат від НаУКМА.

Реченець подачі заявок — 27 вересня: https://bit.ly/4dl4Wcc

Програма «Індивідуальна траєкторія лідера» реалізується вдруге за підтримки БФ The Eneida Foundation.

• Відбір учасників відбудеться шляхом конкурсу мотиваційних листів або мотиваційних відео, і вже наприкінці жовтня стипендіати розпочнуть своє навчання в стінах Академії.
  • Перший набір програми був реалізований упродовж листопада 2023 — квітня 2024 р. Учасниками першої групи стали 30 дітей героїв, учнів 10 та 11 класів з різних куточків України. Детальніше про пілотну програму дивіться у відео.