VI Міжнародна конференція «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику» (АНОНС)

26–27 вересня 2024 року у Великому конференц-залі НАН України (Київ, вул. Володимирська, 55) триватиме VI Міжнародна конференція «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику».

Завдання заходу – залучення широкого кола фахівців і представників громадськості до конструктивного обговорення науково-технічних проблем функціонування й розвитку атомної енергетики України.

Організатори: Українське ядерне товариство, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Рада молодих вчених при Відділенні енергетики та енергетичних технологій НАН України.

Співорганізатори: Рада молодих вчених при Відділенні ядерної фізики та енергетики НАН України, Рада молодих вчених Інституту ядерних досліджень НАН України, Інститут газу НАН України, Державне підприємство «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Партнери конференції – Акціонерне товариство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»» і провідні українські й іноземні компанії та організації, що співпрацюють із підприємствами української ядерної галузі: Energy Safety Group, Phoenix Contact Україна, Науково-виробниче підприємство «Атомкомплексприлад», Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс», Українське товариство оптики та фотоніки.

Інформаційні партнери: «Громадське радіо», лекторій «Scientific Meetings», журнал «Ядерна енергетика та довкілля», всеукраїнська газета для науковців та освітян «Світ», YouTube-проєкт «Про науку. Компетентно».

Першого дня конференції – під час пленарного засідання –виголошуватимуться доповіді про сучасний стан ядерної енергетики та ядерних досліджень в Україні й світі. Окремим напрямом стане обговорення загроз і викликів, які впливають на надійність і безпеку роботи атомної галузі в умовах війни.

Другого дня конференція працюватиме у форматі двох секційних панелей: «Інновації для сталого розвитку атомно-промислового комплексу» й «Інновації для сталого розвитку та підвищення безпеки АЕС».

Робочі мови: українська, англійська.

Кінцевий термін подання заявок на участь у конференції – 16 вересня 2024 року.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Програмно-організаційний комітет планує підготувати електронний збірник тез конференції. Охочих опублікувати там свої тези організатори просять надіслати матеріали відповідно до правил оформлення тездо 15 жовтня 2024 року на електронну адресу: science@ukrns.org

Благодійний внесок учасника конференції (за бажанням) – від 100 грн. Кошти, зібрані завдяки учасникам конференції, допоможуть зміцнити матеріально-технічний стан особового складу 37-ї окремої бригади морської піхоти Збройних сил України.

Благодійний внесок можна зробити на розрахунковий рахунок Українського ядерного товариства за реквізитами:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ЯДЕРНЕ ТОВАРИСТВО»

Код ЄДРПОУ 19218084

Розрахунковий рахунок IBAN:

UA 10 322313 0000026009000041153

Банк: АТ «Укрексімбанк»

У призначенні платежу слід обов’язково вказати: внесок на допомогу ЗСУ від… (П.І.Б.).

ДРУГЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
CONFERENCE ANNOUNCEMENT