Освітня серпнева конференція відбудеться онлайн 26 серпня

Всеукраїнська освітня конференція «Серпнева–2024» відбудеться онлайн одночасно на трьох сценах.

За інформацією Міністерства освіти і науки,  подія розпочнеться на головній сцені, де заплановано панель «Освіта рухає світ» за участю міністра освіти і науки, профільних експертів та освітян.

У межах цієї частини спікери розкажуть про трансформацію системи освіти та її роль у розвитку суспільства.

Після перерви учасники конференції зможуть долучитись до обговорень, що відбудуться одночасно на трьох сценах:

• Сцена 1: «Освітні політики: стратегічний рівень»

Тут детальніше обговорюватимуть теми відновлення доступу до освіти, освіти як державної стратегії, а також навчання в умовах війни.

• Сцена 2: «Практичне»

У фокусі спікерів цієї сцени буде базова школа: перезавантаження НУШ, реформа профільної середньої освіти та розвиток професійно-технічної освіти.

• Сцена 3: «Освітні можливості»

Мова піде про соціально-емоційний розвиток у садочках, цифровізацію освіти, позашкільну освіту та альтернативні школи.

Конференція відбудеться 26 серпня з 10.00 до 18.30.

Приєднатись до освітянської конференції можна буде за покликанням.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ