МОН відтермінувало подання заяв на отримання освітніх грантів

Міністерство освіти і науки відтермінувало старт подання заяв на отримання освітніх грантів.

За інформацією відомства, першокурсники-контрактники, які відповідають вимогам, зможуть подати заявки орієнтовно з 15 вересня 2024 року.

При цьому дату та час старту приймання заявок буде оголошено окремо.

Відтермінування пов’язане зі змінами, які найближчий часом мають бути внесені до Постанови про реалізацію експериментального проєкту щодо надання державних грантів на здобуття вищої освіти.

Очікується, що алгоритм подання на державний грант буде суттєво спрощено.

Водночас критерії для надання державних грантів та їхні суми не змінюються.

У МОН повідомили, що подання заяв відбуватиметься суто через мобільний застосунок «Дія».

Студентам не потрібно буде подавати заяву через електронний кабінет в ЄДЕБО та відкривати спеціальний рахунок у банку.

Подати заявку на грант студент зможе самостійно, без участі одного з батьків або законних представників.

ДІЗНАТИСЬ ПРО ГРАНТИ БІЛЬШЕ

Чатайте також: