ХПІ запрошує до участі у міжнародній конференції з сучасної медицини та фармації

У Харківському Політеху відбудеться перша Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної медицини та фармації».

Її учасники обговорять актуальні питання сучасної медицини та фармації, інновацій освітньої діяльності та впровадження результатів наукових досягнень в практичну медицину і фармацію. Форум об’єднає науково-педагогічних працівників, лікарів, фармацевтів, психологів, здобувачів освіти усіх рівнів тощо.

Конференція пройде 19-20 вересня на базі Навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ» у онлайн/заочному форматі.

Організаторами форуму виступили Міністерство освіти і науки України, Національний технічний університет» «Харківський політехнічний інститут», Навчально-науковий медичний інститут НТУ «ХПІ», Національна академія медичних наук України, ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України», ДУ «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України», ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Всеукраїнська асоціація рентгенологів.

Тематичні напрями науково-практичної конференції:

1. Проблемні питання та перспективи розвитку практичної і теоретичної медицини та фармації в Україні і світі.
  2. Інноваційні методи діагностики, лікування, реабілітації та профілактики в галузі практичної та теоретичної медицини.
  3. Новітні наукові підходи і технології у сфері практичної та теоретичної медицини і фармації.
  4. Впровадження засад доказової медицини і міжнародних стандартів діагностики та лікування до освітнього і наукового процесів.
  5. Сучасні інформаційні технології в практичній і теоретичній медицині та фармації.
  6. Актуальні питання розвитку вищої медичної та фармацевтичної освіти.
  7. Інтеграція вітчизняної вищої медичної та фармацевтичної освіти у світовий освітній простір.
  8. Актуальні питання сучасної фізичної та психосоціальної реабілітації.
  9. Питання нормативно-правового регулювання в медичній та фармацевтичній діяльності.

За матеріалами конференції планується опублікувати електронний збірник матеріалів форуму. Електронна версія збірника, сертифікати та програма конференції будуть надіслані учасникам і розміщені в загальнодоступних електронних мережах.

Робочі мови конференції – українська та англійська. Участь у форумі безкоштовна.

З усіх питань щодо участі у конференції звертатися до дирекції Навчально-наукового медичного інституту НТУ «ХПІ».

Організаційний координатор: Міщенко Олександр Миколайович.

E-mail: BullMPP@ukr.net

Телефон для довідок: +38 095-533-40-24.

Докладніше дізнатися про конференцію можна за посиланням.