Завідувачка лабораторії ГІС та ДЗЗ Малої академії наук стала стипендіаткою Fulbright Visiting Scholar Program

Завідувачка лабораторії геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі МАН Світлана Бабійчук стала стипендіаткою Fulbright Visiting Scholar Program 2024–2025. Ця програма надає дослідницькі можливості в університетах і наукових установах США, ідеться у новині від МАН.

У Гарвардській школі вищої освіти Гарвардського університету Світлана розпочала роботу над проєктом «Формування кліматичної грамотності учнів інструментами супутникового моніторингу Землі». Дослідження допоможе учням зрозуміти причини та наслідки глобальних змін клімату, використовуючи дані та інструменти супутникового моніторингу Землі.

Світлана Бабійчук уже 12 років впроваджує технології дистанційного зондування Землі в неформальну шкільну освіту. У МАН вона здійснює науковий супровід мережі секцій ГІС та ДЗЗ, яка працює в кожній області України.