Українські та фінські військові науковці планують реалізовувати спільний проєкт у сфері безпеки

Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка та представники Групи з досліджень росії Національного університету оборони Фінляндської республіки готуватимуть спільний дослідницький проєкт з кібербезпеки та подаватимуть за ним заявку до НАТО на отримання гранту.

Начальник Військового інституту полковник Олексій Сіроштан, науковці ВІКНУ та представники Групи з досліджень росії Національного університету оброни Фінляндської республіки під час зустрічі обговорювали спільне дослідження з кібербезпеки, вплив дезінформації, фейків та інші прояви гібридної війни.

У ході повномасштабної російсько-української війни, протидія дезінформації, інформаційним маніпуляціям, які є ключовими інструментами стратегії ворога, безперечно є нагальним завданням українського суспільства загалом.

Було досягнуто попередньої згоди підготувати спільний дослідницький проєкт з кібербезпеки і подати заявку до НАТО на отримання гранту для реалізації цієї надзвичайно важливої ініціативи.