Іонні канали як важливі детермінанти канцерогенезу і перспективні мішені для терапії раку (Анонс)

18 жовтня 2024 року в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбудеться чергове засідання міждисциплінарного загальноакадемічного семінару у галузі природничих наук «Актуальні питання фізико-хімічної та математичної біології». Керівник семінару – академік НАН України Сергій Костерін.

Доповідь “Іонні канали як важливі детермінанти канцерогенезу і перспективні мішені для терапії раку” виголосить завідувач відділу нервово-м’язової фізіології Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця академік НАН України Ярослав Шуба.

Початок заходу – о 10:30.

Адреса: Київ, вул. Леонтовича, 9, актова зала Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.

Посилання для дистанційного долучення до семінару