Альянс європейських університетів Transform4Europe запрошує викладачів і неакадемічних працівників Маріупольського університету взяти участь у професійних вебінарах

Навчальні зустрічі жовтня присвячені розвитку навичок для ефективного здійснення освітньої діяльності. Мова спілкування – англійська.

«Анатомія викладача вищої школи та активні методи навчання»

18 жовтня з 11:00 до 14:00

Доцентки Університету Приморська Сільва Братож та Аня Піріх

«Освоєння Microsoft Excel: найкращі практики сортування, фільтрації та умовного форматування даних»

23 жовтня з 11:00 до 13:00

Доцент Університету Трієста Марко Гердол

«Участь студентів у розробці освітніх програм, орієнтованих на студентів – принципи та впровадження»

24 жовтня з 14:00 до 16:00

Доцентка Університету Приморська Соня Рутар

«Цифрові технології як інструмент підвищення ефективності спільного навчання, орієнтованого на студентів»

30 жовтня з 13:00 до 15:00

Старша викладачка Університету Приморська Андрія Кланчар

Час проведення вебінарів вказаний для України. Дізнатися більше та зареєструватися можна за посиланням :https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx.