В НАУ відкрили лабораторію електроніки: студенти зможуть тут розробляти власні пет-проєкти

Компанія Ajax Systems відкрила лабораторію електроніки на базі Національного авіаційного університету. Офіційна презентація відбулася 25 вересня. Простір призначений для практичного навчання студентів, наукової роботи, а також для розробки інноваційних рішень і власних проєктів. У НАУ розповіли DOU, як надалі університет використовуватиме нову лабораторію.

Лабораторія розташована на факультеті аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ) і розрахована на 20 місць. Для навчання й досліджень закупили необхідне обладнання — комп’ютерну техніку, мікроконтролери, елементну базу, оптичні прилади, 3D-принтери тощо. Тут студенти зможуть займатися науковою роботою, а також розробляти власні пет-проєкти.

Проєкт є частиною освітньої ініціативи Ajax Next. У межах партнерства в НАУ організовуватимуть різні освітні програми: стартап-інкубатори, хакатони та майстер-класи від галузевих експертів. Ці ініціативи будуть доступні для студентів спеціальностей, пов’язаних з електронікою, телекомунікаціями, авіонікою та інтернетом речей (IoT). Першу програму стажування на базі НАУ компанія проведе за напрямом QA Device у листопаді 2024 року.