Запрошуємо на безкоштовні освітні програми українською від Clarivate у жовтні в ZOOM. Зверніть увагу на програму сертифікації мета якої відшліфувати навички пошуку та аналізу наукової літератури у Web of Science. Досвідчені користувачі зможуть пройти її екстерном, без прослуховування лекцій та консультацій.
10 жовтня
Тема: Базовий пошук та аналіз наукової літератури у Web of Science. (підготовка до сертифікації)
Тези: В рамках підготовки до програми сертифікації відпрацюємо базовий пошук у Web of Science Core Collection. Створення та налаштування кабінету користувача. Використання символів скорочення та заміни. Сортування та уточнення результатів. Аналіз та збереження результатів пошуку. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_y0Rgbo6XRGOsTviyJ3NHEQ
17 жовтня
Тема: Розширений пошук у Web of Science та додаткові колекції. (підготовка до сертифікації)
Тези: В рамках підготовки до програми сертифікації відпрацюємо розширений пошук у Web of Science Core Collection в тч аналіз здобутків установи та роботу з додатковими базами на платформі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_u8AnjzkgRuarKDPORHFtOA
22–25 жовтня
Тестування всеукраїнської програми сертифікації
24 жовтня
Тема: Консультація до сертифікації (за консультацію сертифікат не передбачено)
Тези: З 22 до 25 жовтня проходитиме онлайн програма сертифікації по Web of Science (детальна ынформацыя згодом). Учасникам у зручний для них час зможуть пройти онлайн тестування, визначити свої вміння, і, якщо буде отримано достатню кількість балів, – отримати підтвердження вправного користувача Web of Science. Протягом консультації ми розберемо алгоритм виконання тестових завдань та виконаємо аналогічні завдання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_WLH238fdQmucNHqtffse1A
Research Smarter
31 жовтня
Тема: Підтримка відкритих дослідницьких ініціатив перевіреними процесами, даними та інструментами.
Тези: Перехід до відкритих досліджень є ключовою тенденцією. Академічній спільноті потрібен доступ до надійних досліджень незалежно від моделі публікації. Науковці хочуть мати можливість прочитати повний текст статті в один клік, отримувати доступ до первинних даних. знати, що фінансування можна відстежувати та прозоро. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як у Clarivate підтримують цілі відкритих досліджень, поєднуючи ресурси і зробити процес наукових досліджень швидшим, надійнішим і прозорішим.
10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_XKs_s-cMT4SN4Dwd4QEJaw
Читайте також:
- МАН: хто представлятиме Україну на WYEC
- Михайло Згуровський — почесний доктор університету Драгоманова
- Інститути НАН України успішні у програмі «Євратом»
- Наперекір війні. Харківські науковці виконали новаторську роботу у галузі радіофізики
- Міжнародна лабораторія чи центр військового виробництва?
- Релокувати компанію і — підтримати інших