17 університетів України включено до World University Rankings

17 українських університетів увійшли до переліку найкращих університетів світу за версією World University Rankings 2025 року від провідної агенції Times Higher Education.

Це на три університети більше, ніж у 2024 році, коли до світового рейтингу, який є одним з найбільш впливових у світі джерелом даних про успішність університетів, потрапило 14 українських вишів.

За результатами цьогорічного рейтингу, найкращим українським закладом вищої освіти визнаний Сумський державний університет, який увійшов до 801–1000 позицій світового рейтингу.

Інші 16 закладів вищої освіти з України розмістились на позиціях 1501+.

Загалом усі українські заклади вищої освіти протягом останнього року не досягли прогресу у рейтингу.

Натомість більшість університетів зберегли свої позиції у світовому рейтингу.

Найкращим університетом планети дев’ятий рік поспіль визнаний Оксфордський університет з Великої Британії.

Друге місце посів Массачусетський технологічний інститут, а третє – Гарвардський університет із США.

РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ 2025