Подолання освітніх втрат з математики

15 жовтня 2024 року лабораторія математичних наук НЦ МАН спільно з МОН України, Українським центром оцінювання якості освіти, Інститутом математики НАН України, НАПН України, Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Інститутом модернізації змісту освіти проведе конференцію «Позашкілля як ефективний інструмент для подолання освітніх втрат з математики».

Зустріч відбудеться в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Навчатися, щоб навчати».

Учасники проаналізують, як позашкільна освіта може “підтягнути” відставання українських школярів, зокрема, з математики.

За даними міжнародного дослідження PISA, найбільше падіння успішності учнів в Україні відбулось саме з математики. Серед провідних спікерів конференції – Тетяна Вакуленко, директор Українського центру оцінювання якості освіти, Станіслав Довгий, Президент НЦ МАН, Б’янка Віолет, директорка віртуального музею IMAGINARY (Берлін), Оксана Литвин, декан факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка, Олександр Тимоха, академік НАН України та ін.

Також буде продемонстровано можливості платформи IMAGINARY — інструменту для уроків, гуртків та конкурсів.

Реєстрація за лінком: