XI Всеукраїнська конференція «Книга та документ в часовому просторі: актуальні проблеми»

Кафедра медійних технологій, інформаційної та книжкової справи Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Книга та документ в часовому просторі: актуальні проблеми», яка відбудеться 7 листопада 2024 року в Інституті поліграфії та медійних технологій (вул. Під Голоском 19, навчальний корпус № 38).

Метою конференції є залучення науковців до обговорення актуальних питань у сфері інформаційної, архівної та книжкової справи, обмін науковою інформацією та навичками практичного використання результатів досліджень у галузі документно-інформаційних і медійних комунікацій.

До участі в заході запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, які працюють у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи і медіакомунікацій.

Секції конференції

1. Історичний документ та його феномен
  2. Документ у сучасному інформаційному просторі: особливості створення і функціонування
  3. Підготовка фахівців з медіакомунікацій та інформаційної справи у ЗВО
  4. Бібліотеки, бібліотекознавство та бібліотечна діяльність: історія та сучасність
  5. Книгознавство і книжковий ринок: сучасний стан, інформаційне забезпечення
  6. Медіасфера України: актуальні проблеми функціонування.

Формат проведення заходу – офлайн з онлайн-участю для доповідачів з інших регіонів України.

Крайній термін подання матеріалів – 28 жовтня 2024 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні.

Інформаційне повідомлення конференції