У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця пройшла онлайн-лекція редакторки одного із найвідоміших медичних журналів світу «The Lancet» Сабіни Клейнерт. Лекторка поділилася практичними порадами щодо створення наукових матеріалів, які мають високі шанси на публікацію у провідних медичних виданнях світу. Організатором лекції, присвяченої стратегіям видавничого успіху, виступило Товариство молодих вчених і спеціалістів НМУ, розповіли у навчальному закладі.
До заходу долучилися науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Університету. Сабіна Клейнерт ознайомила аудиторію з особливостями створення наукових матеріалів для публікації у провідних медичних виданнях світу, розповіла про алгоритм їхньої подачі, яким чином обирати науковий журнал, а також про нюанси використання штучного інтелекту в процесі підготовки статей. По завершенню лекції спікерка відповіла на запитання учасників заходу.
Захід став чудовою можливістю для представників НМУ, які активно розвиваються у сфері наукових досліджень і демонструють високу публікаційну активність. Адже аудиторія отримала унікальну можливість із перших уст дізнатися про вимоги та очікування редакторів провідного видання світу.
Проведення лекцій провідних фахівців світу є усталеною практикою у нашому Університеті. Такі заходи надзвичайно позитивно впливають на процес самовдосконалення та розширення кола наукових інтересів здобувачів освіти та викладачів НМУ.
Зауважимо, що видання «The Lancet» – один із найвідоміших і найвпливовіших медичних журналів у світі. Він є важливою платформою для медичних фахівців, дослідників, які працюють у сфері охорони здоров’я, і має вагомий вплив на медичну практику та політику охорони здоров’я.
Читайте також:
- російський шантаж Запорізькою атомною: не перебільшувати небезпеку
- Чи потрібні заплавні ліси на дні Каховського сховища ?
- То скільки ж зрубано лісу в Карпатах або Криза довіри до українських науковців
- BasisOpen — як просто взяти й провести олімпіаду з фізики
- Справа життя Петра Гули. Чеські національні парки. Чим вони відрізняються від наших
- Забагато чи замало в Україні науковців?
- Рух до гармонії, чи до самознищення: системне осмислення конфліктуючого світу