«У Київській політехніці готують фахівців за напрямами, що дуже популярні на ринку праці: психологія, кібербезпека, інженерія. Ми разом з університетом будемо популяризувати інженерний напрям серед наших клієнтів, розповідати про можливості, які відкриває перед ними Київська політехніка. Наша організація надаватиме фінансову підтримку таким особам. Упродовж 2023–2024 років ми видали понад 2 500 ваучерів на підвищення кваліфікації та здобуття другої вищої освіти», — Денис Дармостук, директор Київського обласного центру зайнятості.
Сторони підписали меморандум про співпрацю, в межах якого займатимуться не лише працевлаштуванням цивільного населення, а й підвищенням кваліфікації та перепідготовкою за ваучерними програмами тих, кому вона сьогодні вкрай потрібна: ветеранів, військовослужбовців і членів їхніх родин. Ці спільні дії допоможуть усім охочим здобути якісну підготовку в найкращому технічному університеті України, покрити частину навчання, а, можливо, згодом — відкрити власний бізнес.
«Така синергія нашого університету та Київського обласного центру зайнятості допоможе створювати консорціуми, щоб, зокрема, подолати брак кадрів у надважливих сьогодні галузях, як-от енергетика й гуманітарне розмінування. А також залучити до них ветеранів і військових. Наш університет готовий до створення нових програм із перекваліфікації», — Оксана Вовк, директорка Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського.
У Київській політехніці вже є низка курсів із перекваліфікації за напрямами, зокрема у сфері інженерії, реабілітації і психології, що їх проводить Інститут післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського і новостворений Навчально-науковий центр протезування та реабілітації.
Читайте також: