У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся щорічний Форум інженерів–механіків. Його провели фахівці Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту Київської політехніки.
Під час Форуму його учасники мали можливість послухати 130 доповідей у офлайн і онлайн форматі про прогресивну техніку, технології та інженерну освіту; гідроаеромеханіку в інженерній практиці; теоретичні і практичні проблеми в обробці матеріалів тиском.
З року в рік Форум інженерів–механіків розширює географію. Серед учасників цьогорічного заходу — науковці, інженери, студенти, представники університетів і промислових підприємств з України (Київ, Харків, Львів, Дніпро тощо) та світу.
Під час Форуму науковці представили свої дослідження, проєкти, практичні рішення в механіці та машинобудуванні й мали можливість перейняти досвід колег, галузевих лідерів з ДП «Антонов», Боїнг Україна, Прогрестех-Україна, Бюро спеціально-технічного інжинірингу «СТАНДАРТ.Т», АТ «Турбоатом», ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля», Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України тощо.
Також у Форумі взяли участь представники США, Канади, Республіки Корея, Сербії і Китаю: EATON Corporation; Structural Integrity Technologies; Корейський технологічний інститут фотоніки (KOPTI); Equipment of Zhejiang Province, Jinhua, P.R. China; Белградский университет.
Місія форуму єдина — об’єднати провідних вітчизняних і закордонних науковців, представників промисловості та бізнесу для розв’язання надважливих технічних проблем, а також долучити до спільних проєктів талановиту молодь.
«Цей захід — місце, де збираються покоління майбутніх професійних інженерів не лише обговорити останні досягнення в галузі прогресивної техніки та технологій, а й налагодити нові звʼязки між провідними українськими та закордонними дослідниками задля формування потужних наукових досліджень і госпдоговірних робіт», — наголосив Ігор Гришко, директор Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Детальніше про Форум можна прочитати на сайті і в соцмережах Київської політехніки.
Читайте також:
- Без науки заповідна справа приречена
- Академія наполегливо працює задля майбутнього України
- «Київський консенсус» задля економічного відродження України
- Коли рослини полюватимуть на людей
- Блеф чи невідворотна реальність?
- Як захистити своє дослідження від редакцій шахрайських наукових журналів?
- Хто створив в Україні першу станцію радіомовлення?
- ООН розглядає екологічну безпеку під час війни та збройних конфліктів. У фокусі – Україна