Відкрито набір на курс «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України» в рамках проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне» у весняному семестрі 2025 року. Про це нагадали в Університеті імені Альфреда Нобеля.
Що потрібно?
До 15 січня зареєструватися на курс за посиланням:
Про курс:
З 20 січня по 19 травня 2025 року здобувачі освітньо-професійних програм «Маркетинг», «Економіка», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Готельно-ресторанна справа», «Менеджмент», «Філологія», а також здобувачі інших програм, які висловлять таке бажання та відповідатимуть вимогам, будуть відібрані для участі та навчання на курсі «Цифровізація, цифрова освіта та міграційні процеси: досвід Європейського Союзу для України». Курс включає три модулі:
1. Парадигма цифрової трансформації в країнах Європейського Союзу у світлі Європейської стратегії даних (лектор – доц., д-р екон. наук Інна Стрельченко);
2. Міграційна політика ЄС як основа стабільності та забезпечення національної безпеки країн-учасниць (лектор – проф., д-р екон. наук Вікторія Смєсова);
3. Цифрова освіта в країнах ЄС: досвід, нові можливості і ризики для України (лектор – доц., канд екон. наук Інна Аракелова).
Міждисциплінарний курс спрямований на вивчення політики і досвіду цифрової трансформації у країнах ЄС, європейських практик у сфері цифровізації суспільства і бізнесу, розкриває особливості міграційної політики ЄС, цифрові рішення, що використовуються для міграційних процедур та протидії нелегальній міграції, переваги, можливості та ризики цифрової освіти, освітні цифрові технології і навички, рамки цифрових компетенцій.
Навчання передбачає відвідування лекцій і практичних занять від викладачів проєкту DEMEu4U.
Для кого?
Взяти участь в програмі можуть здобувачі 1-4 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», 1 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» та аспіранти 1-3 року навчання усіх освітніх програм.
Результат.
Учасники, що успішно завершать програму курсу, отримають сертифікат, який засвідчує участь у програмі за підтримки ЄС і можливість безкоштовної участі та публікації у збірнику матеріалів конференції «Цифрова економіка: глобальний вимір».
Читайте також:
- З Новим роком! Не зупиняймося!
- Віртуальний клімат-помічник і планета, яка починається «за дверима»
- АН ВШ України визначилася з планами та пріоритетами
- Наука прокладає дорогу до майбутнього
- Підвищення зносостійкості деталей, моніторинг самопочуття пацієнтів, скринінг ПТСР
- Міжнародна конференція «Європа та Україна: спільні перспективи та цінності»
- Молоді вчені – для відновлення України
- Завдання на 2025-й: втримати голову й оборону