Надважливу роботу КПІшники виконуватимуть разом із Національною академією медичних наук України, Науковим парком адитивних технологій Сікорські Челендж, Інноваційним холдингом «Сікорський Челендж» та Благодійним фондом «Коло». Подальшу співпрацю затверджено у п’ятисторонньому меморандумі.
«Обʼєднання наших установ мало б відбутися вже давно, щоб передові ідеї наших українських медиків реалізовувалися тут, в Україні, а не за кордоном. Тепер разом з вами ми зможемо робити свій український продукт, щоб рятувати життя наших людей», — Віталій Цимбалюк, президент Національної академії медичних наук України.
«Сьогодні здоровʼя українців залежить від обʼєднання й синергії медичних та інженерних наук — саме вони долатимуть найбільші виклики наступних десятиріч», — Анатолій Мельниченко, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Результати досліджень і пропозиції від дослідників у сфері медицини допоможуть фахівцям КПІ ім. Ігоря Сікорського реалізовувати ще більше проєктів за такими напрямами:
• регенеративна медицина;
• впровадження найефективніших технологій для постраждалих від війни, робота з мінно-вибуховими й вогнепальними травмами, зокрема протезування, ортезування та реабілітація;
• інформаційні технології для потреб охорони здоров’я;
• розроблення новітніх медичних виробів;
• сертифікація (атестація) спеціалістів.
Читайте також:
- Навіть війна не може зупинити наукові дослідження
- Атомна енергетика: підтвердити необхідність і безпечність
- Чи залишилась в Україні дика природа?
- Вода з Дніпра: розщепити на атоми й сказати, чи можна пити
- З Новим роком! Не зупиняймося!
- Віртуальний клімат-помічник і планета, яка починається «за дверима»
- АН ВШ України визначилася з планами та пріоритетами
- Наука прокладає дорогу до майбутнього