uk

КПІ розвиватиме та застосовуватиме новітні біомедичні технології, які рятуватимуть сотні життів

Надважливу роботу КПІшники виконуватимуть разом із Національною академією медичних наук України, Науковим парком адитивних технологій Сікорські Челендж, Інноваційним холдингом «Сікорський Челендж» та Благодійним фондом «Коло». Подальшу співпрацю затверджено у п’ятисторонньому меморандумі.

«Обʼєднання наших установ мало б відбутися вже давно, щоб передові ідеї наших українських медиків реалізовувалися тут, в Україні, а не за кордоном. Тепер разом з вами ми зможемо робити свій український продукт, щоб рятувати життя наших людей», — Віталій Цимбалюк, президент Національної академії медичних наук України.

«Сьогодні здоровʼя українців залежить від обʼєднання й синергії медичних та інженерних наук — саме вони долатимуть найбільші виклики наступних десятиріч», — Анатолій Мельниченко, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Результати досліджень і пропозиції від дослідників у сфері медицини допоможуть фахівцям КПІ ім. Ігоря Сікорського реалізовувати ще більше проєктів за такими напрямами:

• регенеративна медицина;

• впровадження найефективніших технологій для постраждалих від війни, робота з мінно-вибуховими й вогнепальними травмами, зокрема протезування, ортезування та реабілітація;

• інформаційні технології для потреб охорони здоров’я;

• розроблення новітніх медичних виробів;

• сертифікація (атестація) спеціалістів.

Читайте також: