Про це стало відомо з допису Міжнародного центру Математики в Україні ICMU.
У цьогорічному змаганні за Нагороду ICMU за студентські дослідження взяло участь понад 20 студентів університетів з усієї України. Конкурсна комісія відзначила наступні роботи:
- Єгор Авдєєв, за статтю «Affine Standard Lyndon Words: A-Type» опубліковану в International Mathematical Research Notices (спільно з Олександром Цимбалюком). Єгор є студентом Факультету математики та інформатики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна і водночас навчається на Факультеті математики у Боннському університеті.
- Руслан Барков, за статтю «A Riemann–Hilbert approach to solution of the modified focusing complex short pulse equation» опубліковану в Frontiers in Applied Mathematics and Statistics (спільно з Дмитром Шепельським). Руслан навчається на Факультеті математики та інформатики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
- Артем Гак, за магістерську роботу «Унікально-ексцентрично-точкові графи» захищену в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Зараз Артем навчається в аспірантурі та викладає у Києво-Могилянській академії.
- Олексій Галганов, за роботу «Граничні теореми для випадкових перестановок з вагами циклів» опубліковану в Statistics & Probability Letters (спільно з Андрієм Іллєнко). Олексій писав цю статтю будучи студентом Фізико-математичного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», де він зараз продовжує навчатися в аспірантурі.
- Валерія Котельникова, за статтю «Small counts in nested Karlin’s occupancy scheme generated by discrete Weibull-like distributions» опубліковану в Stochastic Processes and their Applications (спільно з Олександром Іксановим). У 2024 році Вікторія закінчила магістратуру Факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і тепер є аспіранткою Каліфорнійського університету в Ірвіні, США.
- Віктор Чуйко, за статтю «Adomian decomposition method in the theory of nonlinear periodic boundary value problems with delay» опубліковану в працях XX Міжнародного наукового конгресу «Dynamical System Modeling and Stability Investigation» (спільно з Сергієм Чуйко та Петером Беннером). Віктор є студентом Механіко-математичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Читайте також:
- Навіть війна не може зупинити наукові дослідження
- Атомна енергетика: підтвердити необхідність і безпечність
- Чи залишилась в Україні дика природа?
- Вода з Дніпра: розщепити на атоми й сказати, чи можна пити
- З Новим роком! Не зупиняймося!
- Віртуальний клімат-помічник і планета, яка починається «за дверима»
- АН ВШ України визначилася з планами та пріоритетами
- Наука прокладає дорогу до майбутнього
- Підвищення зносостійкості деталей, моніторинг самопочуття пацієнтів, скринінг ПТСР