КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочав наукове партнерство з Іnstitut Polytechnique de Paris, який об’єднує 5 найкращих французьких інженерних шкіл (École Polytechnique, ENSTA Paris, ENSAE Paris, Telecom Paris і Telecom SudParis).
КПІ ім. Ігоря Сікорського має великі традиції і вагомі напрацювання у дослідженнях ШІ. Мало хто знає, але професор Олексій Івахненко — перший завідувач кафедри обчислювальної техніки і розробник першого в світі алгоритму навчання глибоких багатошарових нейронних мереж, стояв у джерел сучасного розуміння ШІ.
Однією з ключових складових співробітництва з Іnstitut Polytechnique de Paris є спільні дослідницькі проєкти та наукові дослідження, які здатні приносити користь не лише обом установам, а й суспільству в цілому. Рівень таких досліджень прояснює розуміння як нашого майбутнього на середньострокову перспективу зокрема, так і проблеми технологічної сингулярності загалом.
Партнери повною мірою розуміють, що тільки швидкі і нестандартні рішення можуть бути асиметричною відповіддю на ті виклики, з якими зіштовхнулась Україна у період повномасштабного вторгнення. Наукова спільнота КПІ ім. Ігоря Сікорського спрямовує свої зусилля на розробку саме таких технічних і технологічних відповідей на ці виклики.
Читайте також:
- Що відбувається з Національним ботанічним садом імені М.М. Гришка НАН України
- Навіть війна не може зупинити наукові дослідження
- Атомна енергетика: підтвердити необхідність і безпечність
- Чи залишилась в Україні дика природа?
- Вода з Дніпра: розщепити на атоми й сказати, чи можна пити
- З Новим роком! Не зупиняймося!
- Віртуальний клімат-помічник і планета, яка починається «за дверима»
- АН ВШ України визначилася з планами та пріоритетами