Це програма від Ideas Center Українського католицького університету та Stanford Graduate School of Business, розповіли в Українському католицькому університеті UCuniversity.
42 підприємці з усієї України розпочали освітній тур до США, де зокрема пройдуть навчання на кампусі Стенфордської вищої школи бізнесу та відвідають провідні американські компанії.
Учасники програми Stanford Ignite Ukraine – представники українського малого і середнього бізнесу – уже пройшли частину курсу в УКУ та під час онлайн-навчання. Тепер протягом трьох тижнів під наставництвом викладачів Стенфорда вони працюватимуть над проєктами розвитку власних бізнесів.
Перші насичені дні туру розпочалися зі знайомства з Сан-Франциско. Також підприємці відвідали міста Монтерей та Кармел (Каліфорнія). Наступного дня з ознайомчою екскурсією побували в головному офісі компанії Google.
«Ми багато спілкуємося, говоримо на різні теми, цікавимося проєктами один одного. У США нас тепло приймають, раді чути, що ми – підприємці з України. Тож діляться з нами своїми історіями, досвідом і порадами», – розповідає Наталія Батигіна, керівниця проєктів УКУ.
Організатори програми Stanford Ignite Ukraine наголошують – їхня мета показати масштаб глобальних компаній для українських підприємців, куди можна рухатися, як розвивати себе та команду, як ризикувати і не боятися помилитися, аби стати найкращим у дуже конкурентному середовищі. Така навчальна програма – унікальна нагода для українських бізнесів подивитися на свою справу з нової перспективи і масштабуватися.
Програма Stanford Ignite Ukraine реалізується Ideas Center UCU та Stanford Graduate School of Business за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету. Це вже друга програма, яку спільно реалізують партнери.
Читайте також:
- Як звучить наука: усні історії, що відкривають новий вимір фізики
- Наукові фахові журнали: від «А» до «Б»
- Про сенсори, кластери й про штучну конкуренцію, якої не має бути
- Не тільки вимагати, а й підтримати кращих
- Освітня, наукова та експертна робота в умовах війни
- Як наукова дипломатія може посилити голос України у світі
- Матимемо ще один Міжнародний день науки
- Чому гендерні питання не тільки важливі, а й вигідні?
- Прибрати “хижацькі” журнали з наукового обігу
- Фахова передвища освіта — шанс для країни, а не тягар