Конференція проходить у межах реалізації проєкту «Право на сімʼю: усунення системних прогалин — підтримка реформ системи захисту дітей».
Цей проєкт спрямований на забезпечення права кожної дитини на сім’ю, а також на реалізацію реформи системи догляду та підтримки дітей — впровадження сімейних форм виховання замість групових інтернатних закладів і впроваджується за фінансової підтримки Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ), повідомили у навчальному закладі.
У межах програми учасники — представники громад, державних органів, експерти — мали можливість долучитися до екскурсії територією Могилянки, взяти участь у майстер-класі із садотерапії та неформально поспілкуватися з колегами із різних регіонів України. Особливу увагу було приділено темі інтеграції зелених просторів у систему соціальних послуг. Організатори наголосили, що екотерапія може стати ефективним елементом підтримки вразливих категорій населення, особливо в умовах війни.
Києво-Могилянська академія стала платформою і водночас активним партнером відкритого діалогу експертів, практиків, представників державного і громадського секторів на шляху до спільної мети: пошуку ефективних рішень для розвитку соціального захисту, сімейної політики та впровадження інновацій у системі соціальних послуг — щоб забезпечити право на життя в сімейному оточенні для кожної дитини.
Читайте також:
- Як звучить наука: усні історії, що відкривають новий вимір фізики
- Наукові фахові журнали: від «А» до «Б»
- Про сенсори, кластери й про штучну конкуренцію, якої не має бути
- Не тільки вимагати, а й підтримати кращих
- Освітня, наукова та експертна робота в умовах війни
- Як наукова дипломатія може посилити голос України у світі
- Матимемо ще один Міжнародний день науки
- Чому гендерні питання не тільки важливі, а й вигідні?
- Прибрати “хижацькі” журнали з наукового обігу
- Фахова передвища освіта — шанс для країни, а не тягар