Як розповіли у КПІ ім. Ігоря Сікорського та у Національному координаційному центрі кібербезпеки, за результатами три-денних кіберзмагань команда «dcua» Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського виборола перемогу у номінації «Найкращий університет».
Нагороджуючи переможців, заступник керівника профільної Служби Апарату РНБО України Володимир Звєрєв зазначив, що представники команди Київського політехнічного інституту вже не вперше показують чудові результати, що свідчить про якісну підготовку студентів та кваліфікований підбір викладачів.

З 21 по 23 квітня 2025 року Національний координаційний центр кібербезпеки разом із Посольством Естонської Республіки в Україні, Естонською агенцією міжнародного розвитку, Академією електронного управління та CybExer провів другу хвилю масштабних змагань з кібербезпеки “UA-EE Cyber Shield via Tallinn mechanism”. Захід організовано в рамках Талліннського механізму з метою посилення кіберстійкості та обміну досвідом між Україною й Естонією.
У змаганнях взяли участь 146 учасників, об’єднаних у 25 синіх команд.
Водночас, не лише чоловічі команди перемагають у змаганнях, але і жіночі команди теж показують неймовірні результати. Ці змагання стали особливими і завдяки участі двох жіночих команд. Роль жінок у кібербезпеці зростає в умовах повномасштабної війни і тепер це вже стратегічне питання національної стійкості України.
Переможцями змагань стала команда «DNAcademy» Національної академії СБУ.
Читайте також:
- Як звучить наука: усні історії, що відкривають новий вимір фізики
- Наукові фахові журнали: від «А» до «Б»
- Про сенсори, кластери й про штучну конкуренцію, якої не має бути
- Не тільки вимагати, а й підтримати кращих
- Освітня, наукова та експертна робота в умовах війни
- Як наукова дипломатія може посилити голос України у світі
- Матимемо ще один Міжнародний день науки
- Чому гендерні питання не тільки важливі, а й вигідні?
- Прибрати “хижацькі” журнали з наукового обігу
- Фахова передвища освіта — шанс для країни, а не тягар