ІV Міжнародна конференція «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику»

30 вересня 2022 року в Інституті газу НАН України (Київ, вул. Дегтярівська, 39) відбудеться ІV Міжнародна конференція «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику» (реєстрація – о 9:00, початок – о 10.00).

У програмі – пленарні та секційні доповіді, фахова дискусія.

Організатори заходу – Рада молодих вчених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України й Українське ядерне товариство.

Співорганізатори – Рада молодих вчених Інституту газу НАН України, Рада молодих вчених Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Державний науково-технічний центр з ядерної безпеки, Рада молодих вчених Інституту ядерних досліджень НАН України, Рада молодих вчених Інституту електродинаміки НАН України.

Партнери – ЕНЕРГОБЕЗПЕКА ГРУП і СІСТЕМ ГРАФІТ КОМПАНІ.

Більше інформації за посиланням.