Завершилася Всеукраїнська літня наукова астрономічна школа МАН

Цьогоріч на навчання у літній школі з астрономії зареєструвалося 150 учнів 8–11 класів з усієї України. Найбільше охочих було з Києва, Харківської, Одеської, Полтавської та Чернівецької областей, повідомляють в Академії.

За результатами вступного тестування на навчання до школи потрапили 57 дітей. Учасників поділили на команди, у яких вони вирішували астрономічні задачі. Так учні не лише застосовували свої знання, а й розвивали навички командної роботи.

У другому турі учасники представляли свої розв’язки та обговорювали варіанти вирішення задач одне одного. У фінал вийшли 4 команди, які найкраще проявили себе. Вони представили власні астрономічні задачі, розроблені на основі тих трьох, які розв’язували у першому турі.

Заняття тривали з 2 до 6 серпня. Школа стала своєрідною апробацією майбутнього турніру «Астрономічні ігри», який відбудеться у вересні–грудні 2021 року.