Медикам до уваги: вийшов з друку 2-й том посібника “Медична мікробіологія”

У Всеукраїнському спеціалізованому видавництві «Медицина» вийшов з друку 2-й том посібника “Медична мікробіологія”. Посібник з мікробних інфекцій: патогенез, імунітет, лабораторна діагностика та контроль”, за редакцією Майкла Р. Барера, Вілла Ірвінга, Ендрю Свонна, Нелюн Перери.

Як повідомляють у Національній академії медичних наук України, посібник рекомендується студентам, лікарям-інтернам, викладачам медичних закладів вищої освіти, науковцям, фахівцям-практикам у галузі медичної мікробіології.

Серед наукових редакторів перекладу співробітники ДУ “Інститут мікробіології та імунології ім. Мечникова НАМН України”:

• доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної імунології та мікробіології Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор кафедри молекулярної мікробіології і біотехнології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, директор ДУ “Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України” Валерій Мінухін;
  • доктор медичних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії нових та маловивчених інфекційних захворювань ДУ “Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України” Сергій Похил.