До завершення подачі заявки на участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року» залишається два дні

Мета конкурсу – відзначити визначні та значимі досягнення молодих українських учених у різних галузях знань.

Як повідомляють у МОН, станом на 28 серпня на конкурс всього було зареєстровано 728 заявок. Найбільше заявок подано на такі номінації:

• «Науковець з наукометричною базою» – 38 заявок;
  • «Монографія» – 29 заявок;
  • «Екологія та охорона навколишнього середовища» – 33 заявки; «Педагогіка» – 22 заявки;
  • «Філологічні науки» – 21 заявка;
  • «Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук» – 18 заявок;
  • «Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук» – 21 заявка;
  • «Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук» – 11 заявок.

Зазначимо, у конкурсі можуть брати участь українські вчені, інженери, дослідники та новатори з усього світу. Це номінанти віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук.

У конкурсі можуть брати участь усі вікові групи, зокрема досвідчені науковці, інженери, дослідники та раціоналізатори, а також студенти, які займаються науковою діяльністю, аспіранти, молоді вчені та інші особи без наукового ступеня.

Прийом документів відбувається на офіційному сайті конкурсу bit.ly/3kALL3T.