Українські студенти представлять стартапи в Китаї

Українські студенти в листопаді представлять інноваційні стартапи на Всесвітніх змаганнях університетських стартапів у Китаї. Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Інноваційні стартапи були відібрані на фіналі 6-го щорічного всеукраїнського конкурсу «Національні стартап змагання України 2021». Участь у змаганнях взяли понад 30 закладів вищої освіти України та надіслали на конкурс близько 100 заявок та інноваційних ідей.

Перемогу здобули два стартапи:

Elomia — мобільний застосунок, який завдяки штучному інтелекту може надати користувачу психологічну допомогу, який розробила команда НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

Slab — біорозкладаний мікоматеріал як альтернатива пластику у сфері пакування, який розробила команда Київського національного університету імені Т. Шевченка.

«Вже в листопаді команди-переможці представлять Україну серед більш ніж 45 країн світу на Всесвітніх змаганнях університетських стартапів у Китаї», – ідеться в повідомленні.