Інститут філології КНУ імені Шевченка презентував серію українських підручників із в’єтнамської мови

Серію українських підручників із в’єтнамської мови підготували викладачі Кафедра мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології Ха Тхі Ван Ань та Вікторією Мусійчук.

Про подію повідомили в Інституті філології.

На заході були присутні ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров, Посол В’єтнаму Нгуєн Хоан Тхань із представниками посольства, директор Інституту філології Григорій Семенюк, представники МЗС України. Крім того, серед гостей презентації також були директор видавництва “Гельветика” Олег Головко, завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Наталія Ісаєва, викладачі та студенти Інституту філології, рецензенти книги, випускники-філологи, які вивчали в’єтнамську мову в Шевченковому університеті, представники преси.