4 журнали НаУКМА увійшли до переліку надійних журналів Bona Fide Journals

4 журнали НаУКМА увійшли до переліку надійних журналів (Bona Fide Journals), створеного під егідою Центру дослідження науки і техніки Лейденського університету, Quality Open Access Market (QOAM) та університету Радбоуд в місті Неймеген (Нідерланди):

Як повідомляють у Центрі Наукометрії та Цифрової Підтримки Досліджень НаУКМА це:

• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal
  • Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки
  • Наукові записки НаУКМА. Економічні науки

Згідно із задумом розробників у перелік добросовісних журналів потрапляютьть: журнали з DOAJ, оскільки вважається, що вони пройшли процедуру перевірки та журнали, що отримали три та більше голосів довіри від різних академічних бібліотек.

Потенційні користувачі цього переліку – європейські автори, які хочуть упевнитись, що їхній рукопис не потрапить у руки шахрайського журналу.