МАНівці здобули перемоги у конкурсі наукових проєктів APCYS 2021

Конкурс наукових проектів Азіатсько-Тихоокеанської конференції молодих вчених проводився онлайн в Мексиці. Свої проєкти представили 86 учнів із 21 країни в 5 різних категоріях.

Як пише МАН, українська команда ділилась результатами в трьох категоріях: Фізика та інженерія, Науки про життя та Комп’ютерні науки.

Золото:Віктор Уланов з Дніпровського ліцею інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара — Фізика та інженерія.Віктор на прикладі простої гідродинамічної системи розглянув умови виникнення та властивості автоколивань при різних значеннях параметрів системи.

Срібло: Бобкова Ірина з Черкаського фізико-математичного ліцею — Комп’ютерні науки.Ірина розробила додаток для фотографування з функцією автоматичного видалення рухомих перешкод.

Бронза:Штопко Михайло з Київського національного університету імені Тараса Шевченка категорія — Науки про життяМихайло розробив методи використання біосинтетичних наноматеріалів.