Відбулося засідання Президії Національної академії медичних наук України

Відбулося засідання Президії Національної академії медичних наук України, на якому було урочисто вручено дипломи, а також посвідчення дійсних членів (академіків) НАМН України та членів-кореспондентів НАМН України, які були обрані під час Загальних зборів відділення теоретичної та профілактичної медицини НАМН України, відділення клінічної медицини НАМН України та Загальних зборів НАМН України 16 вересня 2021 року.

Як повідомляють в НАМН України, дипломи та посвідчення дійсних членів (академіків) НАМН України та членів-кореспондентів НАМН України отримали:

• співробітники науково-дослідних інститутів НАМН України (5 дійсних членів (академіків), 16 членів-кореспондентів);
  • співробітники інших науково-дослідних установ (2 дійсних членів (академіків), 2 члени-кореспонденти).

Співробітники вищих медичних національних закладів — Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Тернопільського національного медичного університету іменіІ.Я. Горбачевського, Дніпровського державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (4 дійсних членів (академіків), 8 членів-кореспондентів).