Кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі П’ятої щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 19 листопада 2021 року в режимі онлайн на платформі Zoom.
До участі запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових закладів, закладів вищої освіти і державних установ та організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів та експертів-аналітиків, які цікавляться проблемами євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України. У роботі конференції можуть взяти участь докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти ІІІ–VІ курсів закладів вищої освіти України.
Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в Україні. Передбачено розгляд широкого спектра питань за такими напрямами:
- Україна – ЄС: тенденції і перспективи розвитку відносин;
- Україна – НАТО: сучасний стан та перспективи розвитку співробітництва.
Матеріали конференції можуть бути подані українською, англійською, німецькою чи польською мовами.
Крайній термін подання матеріалів на електронна пошту konferencekr2019@gmail.com – 12 листопада 2021 року.
Докладніше – в Інформаційному повідомленні конференції
Читайте також:
- КАШТАН ПЕТРА МОГИЛИ, ДУБ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ…Про дерева поважного віку, їх заповідання, визначення кількості років та лікування. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ОБЕРЕЖНО! ПИТНА ВОДА! Про якість води та пошук виходу з водної кризи. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- І МІЦНІСТЬ ДОРІГ, І ЖИТТЄВА СТІЙКІСТЬ або Хто і як розробляє матеріали для майбутніх супершляхів. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- МІЖДИСЦИПЛІНАРНІСТЬ ЯК ГАСЛО СУЧАСНОЇ НАУКИ. Про діяльність Міждисциплінарного аналітичного центру соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ЯКИМИ БУДУТЬ УНІВЕРСИТЕТИ ПІСЛЯ ПАНДЕМІЇ? Матеріал Максима СТРІХИ, доктора фізико-математичних наук, професора. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- НАУКОВИЙ ФЛОТ: ДОВГОСТРОКОВА ПРОГРАМА І НОВІ НАЗВИ.Про відродження науково-дослідного флоту України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- Президент Європейської дослідницької ради Марія ЛЕПТІН: «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДОПОМОЖУТЬ ВИРІШИТИ НАЙВАЖЛИВІШІ ПРОБЛЕМИ НАШОГО ЧАСУ». Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ОСТАННЄ СЛОВО МАЄ БУТИ ЗА ВЧЕНИМИ. Матеріал Вадима ЛОКТЄВА, академіка НАН України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ЯДЕРНІ ВИКЛИКИ. Як ядерна енергетика впливає на розвиток країни і що наука може запропонувати атомній галузі. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.