В Україні відбулося дев’яте офіційне нагородження учасників конкурсу “Кращий молодий агроном’21”. Організатором конкурсу є журнал “Agroexpert”. Однією з переможниць у конкурсі, зокрема практичної частини “Польова БОРНЯ’21”, стала аспірантка “Інституту захисту рослин НААН України” Юлія Терпеньова. Про це повідомляє AgroPortal.
Також звання переможця конкурсу присвоїли:
- у номінації “Агрохімія та ґрунтознавство” помічнику агронома Семену Лисицькому (Чехія);
- у номінації “Захист рослин”, а також “Соя” перемогу отримав тимчасово виконуючий обов’язки провідного агронома ТзОВ “Західна Агровиробнича компанія” Вадим Шпітун;
- у номінації “Селекція та насінництво” здобув перемогу агроном ТОВ “МХП-Баффало” В’ячеслав Головченко;
- у номінації “Плодоовочівництво” перемогла агроном ТОВ Агрофірма “Комунар” Ірина Гуржій. Також Ірина отримала звання “Агроледі”.
За словами головного редактора журналу “Agroexpert” Геннадія Жолобецького, кількість прихильників конкурсу щороку зростає. Цьогоріч для участі у конкурсі зареєструвалися понад 100 учасників.
“Досить приємним було те, що у теоретичній частині конкурсу велика кількість учасників набрали максимальну кількість балів, тому журі доволі нелегко було визначити переможців. Проте ті, хто не зупинився на теоретичній частині й вирішив позмагатися далі, взяли участь у практичній частині конкурсу, за що отримали додаткові бали. Таким чином, у підсумку за кількістю набраних балів теоретичної та практичної частини ми і визначили переможців”, – констатував Геннадій Жолобецький.
Читайте також:
- КАШТАН ПЕТРА МОГИЛИ, ДУБ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ…Про дерева поважного віку, їх заповідання, визначення кількості років та лікування. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ОБЕРЕЖНО! ПИТНА ВОДА! Про якість води та пошук виходу з водної кризи. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- І МІЦНІСТЬ ДОРІГ, І ЖИТТЄВА СТІЙКІСТЬ або Хто і як розробляє матеріали для майбутніх супершляхів. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- МІЖДИСЦИПЛІНАРНІСТЬ ЯК ГАСЛО СУЧАСНОЇ НАУКИ. Про діяльність Міждисциплінарного аналітичного центру соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ЯКИМИ БУДУТЬ УНІВЕРСИТЕТИ ПІСЛЯ ПАНДЕМІЇ? Матеріал Максима СТРІХИ, доктора фізико-математичних наук, професора. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- НАУКОВИЙ ФЛОТ: ДОВГОСТРОКОВА ПРОГРАМА І НОВІ НАЗВИ.Про відродження науково-дослідного флоту України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- Президент Європейської дослідницької ради Марія ЛЕПТІН: «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДОПОМОЖУТЬ ВИРІШИТИ НАЙВАЖЛИВІШІ ПРОБЛЕМИ НАШОГО ЧАСУ». Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ОСТАННЄ СЛОВО МАЄ БУТИ ЗА ВЧЕНИМИ. Матеріал Вадима ЛОКТЄВА, академіка НАН України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ЯДЕРНІ ВИКЛИКИ. Як ядерна енергетика впливає на розвиток країни і що наука може запропонувати атомній галузі. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.