Інститут дерматології та венерології НАМН України запрошує на наукову конференцію

18-19 листопада 2021 року відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні розробки в дерматології та венерології вчених України, їх впровадження в медичних закладах України різного рівня надання медичної допомоги». Про це повідомляє Національна академія медичних наук України.

Місце проведення: м. Харків. Організатором заходу є ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України».

У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів карантинних заходів, науково-практична конференція відбудеться у форматі онлайн.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://idvnamnu.goodwill.im/

В рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні розробки в дерматології та венерології вчених України, їх впровадження в медичних закладах України різного рівня надання медичної допомоги» буде проведено:

• майстер- клас «Застосування для скринінгової діагностики сифілісу експрес тесту RPR»;
  • круглий стіл «Інфекції, що передаються статевим шляхом»;
  • конференція молодих вчених «Хронічні дерматози та захворювання, що передаються статевим шляхом – методи лікування в сучасних умовах».

Усі, хто зареєструється та прийме участь в роботі онлайн конференції, отримують іменний сертифікат з нарахуванням 20 балів БПР.