Дослідників, новаторів, стартаперів та всіх, хто має ідею, інновацію чи ноу-хау в галузі біомолекулярної електроніки, Інститут молекулярної біології і генетики запрошує до участі у конкурсі стартапів з біомолекулярної електроніки.
Напрямки:
- медична діагностика
- екологічний моніторинг
- харчова промисловість
Конкурс організовує наш Інститут молекулярної біології та генетики НАН України в рамках проєкту BIONANOSENS, який фінансує Європейський Союз.
Конкурс відбуватиметься у два тури, фінал планується на кінець лютого 2022 року. Фіналістів відбиратимуть авторитетні експерти у галузі біоелектроніки з України та ЄС.
Учасників з високими балами буде запрошено на сесію з презентації пітч, що відбудеться 24-25 січня 2022 р. на платформі Науково-технологічного центру Київського академічного університету. А фіналісти конкурсу стартапів матимуть можливість взяти участь у Літній школі з розробки «розумних пристроїв» та їх впровадження, яка відбудеться у червні 2022 р. у Дрездені, Німеччина.
Термін подачі заявок: 15 листопада – 20 грудня 2021
Заявки на участь у конкурсі просимо надсилати он-лайн, заповнивши аплікаційну форму, яку можна знайти за посиланням: http://imbg.org.ua/uk/news/1682
Контактна особа:Олександр Скороход, oleksandr.m.skorokhod@gmail.com
Читайте також:
- І МІЦНІСТЬ ДОРІГ, І ЖИТТЄВА СТІЙКІСТЬ або Хто і як розробляє матеріали для майбутніх супершляхів. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- МІЖДИСЦИПЛІНАРНІСТЬ ЯК ГАСЛО СУЧАСНОЇ НАУКИ.Про діяльність Міждисциплінарного аналітичного центру соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- НАУКОВИЙ ФЛОТ: ДОВГОСТРОКОВА ПРОГРАМА І НОВІ НАЗВИ. Про відродження науково-дослідного флоту України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- Президент Європейської дослідницької ради Марія ЛЕПТІН: «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДОПОМОЖУТЬ ВИРІШИТИ НАЙВАЖЛИВІШІ ПРОБЛЕМИ НАШОГО ЧАСУ». Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ОСТАННЄ СЛОВО МАЄ БУТИ ЗА ВЧЕНИМИ. Матеріал Вадима ЛОКТЄВА, академіка НАН України. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- ЯДЕРНІ ВИКЛИКИ. Як ядерна енергетика впливає на розвиток країни і що наука може запропонувати атомній галузі. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- МАСКА ДЛЯ СУПЕРГЕРОЯ, ЯКИЙ НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ЙОГО ПІДСЛУХАЛИ. Як випускник КПІ став співвласником успішних проєктів ARTKB і Hushm. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- ПPО ЦИКЛІЧНІСТЬ ПОШИРЕННЯ COVID-19 ТА ВПЛИВ ВАКЦИНАЦІЇ НА ЇЇ ЗГАСАННЯ. Прогнозування динаміки розвитку нової, четвертої хвилі COVID-19 в Україні. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- Голова Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій Олексій КОЛЕЖУК: УКРАЇНІ ПОТРІБНА ПРОГРАМА «ВЕЛИКОГО НАУКОВОГО ПЕРЕОЗБРОЄННЯ». Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.