При Київському університеті Тараса Шевченка відкрили новий інститут

Цього року за наказом Президента України до Національного університету ім. Тараса Шевченка приєднався новий інститут Навчально-наукового центру публічного управління та державної служби. До слова, це вже одинадцятий інститут у складі університету.

Валентина Гошовська, в.о. завідувача кафедри парламентаризму, народна депутатка кількох попередніх скликань, докторка політичних наук та професорка розповіла журналістці «Вечірнього Києва», що освітньо-наукова програма «Парламентаризм та парламентська діяльність» розрахована на людей, які вже мають вищу освіту рівня «Бакалавр», «Магістр», «Спеціаліст». Та які вступають до Інституту, аби здобути ще одну вищу освіту чи покращити знання.

Впродовж двох років студенти, які вже працюють на державній службі розвинуть компетенцію управлінця та стануть більш обізнаними. А студенти, які не мають відношення до державної служби, навчатимуться, аби згодом реалізувати себе в управлінні чи політиці», — пояснює Валентина Гошовська.

Наступного року в Навчально-науковому інституті публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка триватиме набір студентів на кілька спеціальностей.