uk

НАЗЯВО відзначає високий рівень ефективності КПІ в умовах воєнного часу

Відомо, що з метою продовжувження підготовки фахівців своєї справи з 4 квітня університет відновлює навчання у дистанційному форматі.

Як повідомляють у НАЗЯВО, провівши попередні опитування серед науково-педагогічних працівників та студентів, керівництво ЗВО визначили формат та можливості продовження освітнього процесу.

Студенти КПІ, а також кожен охочий, можуть скористатися можливостями платформи дистанційного навчання «Сікорський». Дана платформа пропонує відкритий доступ до дистанційних курсів різних спрямованостей. У час, коли можливості відновити навчання не було, студенти та працівники університету не припиняли робити все можливе заради захисту України та її майбутнього.

З початку повномасштабного вторгнення росії, укриття Київської політехніки стали тимчасовим прихистком для студентів, викладачів і їхніх родин та мешканців навколишніх мікрорайонів. Студенти об’єднались, забезпечуючи життєдільність та безпеку в університеті. З метою фінансової підтримки всього процесу був створений «Фонд підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського» для закупівлі ліків, продуктів харчування та здійснення соціальної та психологічної підтримки людей в укриттях.

Учень Політехнічного ліцею Ігор Клименко отримав золоту нагороду за розробку квадрокоптера-міношукача на виставці технологій та інновацій Malaysia Technology Expo, що проходила у Південно-Східній Азії з 21 по 25 березня. Подібні винаходи є як ніколи актуальними та потрібними в Україні.

За своїм фахом створювали нові важливі ініціативи та проєкти кафедри та студенти різних спеціальностей університету. Так кафедра інтелектуальної власності та приватного права спільно зі студентами спеціальності 081 Право створили проєкт «Юридична допомога під час війни», у межах якого надаються онлайн-консультації тим громадянам України, що потребують юридичної допомоги. Також українська IT-армія поповнилась новим інструментом, розробленим айтівцями з КПІ.

Студенти створили проєкт з назвою «Голки» для колективної DDoS-атаки на російські сайти. «Цей інструмент зможе запустити навіть ваша бабуся з села за 15 хвилин. З його допомогою ми з вами зможемо концентрувати усю потужність на ключових цілях і чинити справжню шкоду» — коментують розробники.

Ініціативою студентів кафедри графіки НН ВПІ КПІ посилився Мистецький інформаційний фронт. Студенти та викладачі започаткували міжнародну мистецьку акцію ВОЛЬНАНОВА для створення актуальних творів мистецтва на тему жорстокої та руйнівної війни, розв’язаною росією в Україні. Свою готовність підтримати проєкт вже висловили провідні українські заклади вищої освіти, Національна спілка художників України (НСХУ), Черкаський художній музей та Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.