uk

Університет Торонто та KSE пропонують навчання в Канаді

Київська школа економіки (KSE) та Школа міжнародних відносин та публічної політики імені Манка Університету Торонто розпочинають прийом заявок на дві магістерські програми – з міжнародних відносин та публічної політики – з можливістю отримання подвійного диплому.

Участь у програмі зможуть узяти 30 студентів з України, чиє навчання перервала повномасштабна війна. Ці студенти у вересні зможуть розпочати безкоштовне навчання в Канаді.

Окрім того, школа імені Манка прийме низку викладачів KSE в якості запрошених професорів або стипендіатів, що забезпечить для них можливість продовжувати викладати та брати участь у спільних дослідженнях.

Участь у відборі можуть узяти представники органів влади, громадських організацій та аналітичних центрів, які готові розвиватись професійно та розвивати свої інституції, а також випускники бакалаврату, що прагнуть зробити свій якісний внесок в розбудову країни.

Апліканти повинні скласти вступні випробування в KSE. Відібрані на основі вступних іспитів вступники мають зареєструватися на сайті Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка Університету Торонто. А після отримання підтвердження про успішне проходження відбору від Школи імені Манка – виконати вимоги до зарахування до KSE.

За словами директора школи імені Манка Пітера Лоуена, цей набір є можливістю підготувати майбутніх лідерів.

«Школа імені Манка рада співпрацювати із KSE. Разом ми зможемо підготувати майбутніх експертів та публічних та приватних лідерів в Україні. Це партнерство гарантує, що ці студенти продовжать своє навчання, здобудуть дипломи світового рівня обох закладів та отримають відповідний досвід роботи в межах нашої програми стажування та діяльності з підвищення кваліфікації», – наголосив професор Пітер Лоуен.

За словами ректора університету KSE Тимофія Бріка, Україна потребує професіоналів.

«Наша країна потребуватиме професіоналів, які зможуть бути лідерами у відбудові післявоєнної України. Ми неймовірно вдячні нашим партнерам з університету Торонто та канадського уряду за надання такої можливості», – зазначив Тимофій Брік.

Запропоновані магістерські програми орієнтовані людей, які мають лідерські якості та прагнуть навчитися ефективно вирішувати складні проблеми політики.

Програми нададуть студентам доступ до унікального досвіду провідних професорів зі світовим ім’ям та водночас зберігатимуть тісний зв’язок з українським контекстом завдяки участі студентів в аналітичних проєктах Київської школи економіки, які допомагають країні під час війни.

На додаток до дворічної програми студенти проходитимуть додаткові курси від KSE.

Також студенти отримають повну підтримку від університету Торонто та матимуть право на фінансову підтримку від Mitacs, канадської некомерційної дослідницької організації.

По завершенню магістратури випускники отримають диплом KSE за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» та Школи міжнародних відносин та публічної політики імені Манка.

Прийом заявок на участь у відборі триватиме до 8 липня 2022 року.

Читайте також: