У липні 2022 року Лабораторія відкритих інновацій Київського академічного університету (КАУ) виграла грант на виконання проєкту «Посилення інноваційних комунікацій для впливових університетів» (“Strengthening Innovation Pipelines for Іmpactful Universities”, 4Innopipe). Проєкт виконується в межах ініціативи Європейського інституту інновацій і технологій для закладів вищої освіти (EIT HEI – European Institute of Innovation and Technology for Higher Еducation Institutions) і спрямований на розвиток інноваційної екосистеми в КАУ.
У межах цього проєкту, виконуваного спільно з Гельсінським університетом (Фінляндія) й Університетом Ройтлінгена (Німеччина), між учасниками консорціуму планується обмін найкращими практиками з побудови міжнародної інноваційної екосистеми, куди можуть долучитись українська наукова і студентська спільноти.
Проєкт передбачає, зокрема, такі активності:
- розвиток Лабораторії відкритих інновацій, що допоможе розвивати академічні стартапи учених Національної академії наук України у межах розвитку проєкту Academ.City;
- розвиток сервісів хабу цифрових інновацій КАУ NOSC-UA DIH;
- розвиток Грантового офісу, який готуватиме академічні стартапи НАН України до участі у грантових конкурсах, зокрема за програмами Horizon Europe, Erasmus та інших;
- впровадження освітнього курсу «Інноваційний менеджмент» від Університету Ройтлінгена;
- нетворкінгові заходи, що допоможуть студентам КАУ й учасникам Асоціації Academ.City стати частиною інноваційної екосистеми Європи і скористатись її можливостями.
Цю Ініціативу Європейський інститут інновацій та технологій – ключова організація для розбудови Європейського інноваційного простору – виконує як частину своєї нової стратегії (Стратегічного інноваційного порядку – EIT Strategic Innovation Agenda) у 2021–2027 роках. Ініціатива спрямована на підтримку закладів вищої освіти експертними знаннями і тренінгами, доступом до інноваційної екосистеми EIT і фінансуванням, яке дає їм змогу розробляти плани інноваційних дій. EIT складається з дев’яти інноваційних спільнот, кожна з яких зосереджена на вирішенні ключових проблем сучасності. Цей проєкт, зокрема, сфокусований на трьох головних інноваційних напрямах розвитку екологічних, харчових і фармацевтичних технологій.
Читайте також:
- ЯК УКРАЇНА ЗДОБУВАЛА СТАТУС КОНСУЛЬТАТИВНОГО ЧЛЕНА АНТАРКТИЧНОГО ДОГОВОРУ
- ПРОГНОЗ КОСМІЧНОЇ ПОГОДИ З АНТАРКТИДИ
- ПОВОЄННА ВІДБУДОВА, НОВІТНІ МАТЕРІАЛИ І ОСМИСЛЕННЯ УКРАЇНИ В ЄВРОПІ
- МІДСОММАР РОЗКРИВ ОБІЙМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
- ГОТУЄМОСЬ ДО НЮРНБЕРГУ-2
- Ганна ТОЛСТАНОВА: «ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ ПОРТАЛ МОЖЛИВОСТЕЙ»
- Ксенія ПІДДУБНА: «МОЯ ДУША В УКРАЇНІ. Я УКРАЇНКА – Я ТАК ВІДЧУВАЮ»
- ЩО НАМ РОБИТИ ІЗ ЧАЙКОВСЬКИМ?