З початку повномасштабного вторгнення майже 24 тисячі студентів вишів не відновили своє навчання.
Про це йдеться у первинному звіті про проведене оцінювання потреб фахової передвищої та вищої освіти України, оприлюдненому Міністерством освіти і науки.
Згідно з отриманою аналітикою, практично всі заклади освіти забезпечують дистанційне навчання студентів, у тому числі й тих, хто евакуювався за кордон.
«Загалом серед тих, хто повернувся до навчання, втрати освітнього часу через війни були незначні – один тиждень або менше. Крім того, з 24 лютого 2022 року 129 закладів освіти зарахували 2562 нових студентів, але за цей же період не відновили навчання майже 24 тисячі студентів», – наголосили в Міністерстві освіти.
Щодо перешкод, які заважають продовженню освіти, переважна більшість вишів назвала відсутність підключення до Інтернету (79%) та погіршення безпекової ситуації в місцях навчання (46%).
Також серед причин – відсутність технічних засобів для онлайн-викладання та навчання (39%).
Окрім того, значна кількість закладів освіти повідомили, що студенти не можуть продовжувати навчання через потребу заробітку (28%).
Деякі заклади освіти також вказали перевантаженість доглядом і домашніми обов’язками як основну причину, через яку студенти не повертаються до навчання (8%).
Понад 100 закладів освіти назвали погіршення психологічного самопочуття однією з причин припинення навчання студентами (15%).
Читайте також:
- ОРІЄНТИР – ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ СТЯГ
- МВА для українського менеджменту: де в Україні навчають управляти бізнесом під час війни
- «НОЇВ КОВЧЕГ» У ПРОБІРЦІ
- ЯК УКРАЇНА ЗДОБУВАЛА СТАТУС КОНСУЛЬТАТИВНОГО ЧЛЕНА АНТАРКТИЧНОГО ДОГОВОРУ
- ПРОГНОЗ КОСМІЧНОЇ ПОГОДИ З АНТАРКТИДИ
- ПОВОЄННА ВІДБУДОВА, НОВІТНІ МАТЕРІАЛИ І ОСМИСЛЕННЯ УКРАЇНИ В ЄВРОПІ
- МІДСОММАР РОЗКРИВ ОБІЙМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
- ГОТУЄМОСЬ ДО НЮРНБЕРГУ-2