У 2022 році була обрана спеціальна тема «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду». Понад 600 конкурсантів у своїх роботах продемонстрували щирість, відкритість, повідомляє Урядовий портал. Вони поділились власними історіями про пережите і стратегіями виживання у цій війні, які надихатимуть на майбутнє.
Переможцями стали 123 особи, які у своїх роботах показали ґрунтовні знання у галузі голодоморних студій, неформальний підхід у пошуку відповідей на питання:
Чому і як ми зберігаємо пам’ять про Голодомор? Як знання і пам’ять про Голодомор роблять нас сильнішими у боротьбі із загарбниками і наближають нашу Перемогу.
«321 день українці, кожен на своєму фронті, боронять рідну землю. Діям країни-агресора обов’язково буде надана правова оцінка в національних і міжнародних судах. А пам’ять про жертви цих жорстоких злочинів передаватимуть від покоління до покоління», – зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет.
Міністр подякував учасникам за наполегливу працю та привітав переможців. Також окремо подякував партнерам за проведення конкурсу, а саме: ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), Інституту історії України НАН України, Науково-освітньому консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.
Читайте також:
- Теплові труби на орбіті й супутникова «анатомія»
- Промислові коноплі — не канабіс, а потрібна економіці сільськогосподарська культура
- Практична філософія українського Сократа
- Співдружність, випробувана часом
- Переможна Україна: виклики, можливості, «Червоні лінії»
- Глобальні виклики, український рахунок і передові дослідження
- Вартовий держави
- «Ноосфера» починає новий антарктичний сезон
- Повернення “Одіссеї” Петра Ніщинського
- Нацфонд оголосив конкурс наукових проєктів для відбудови
- Перші 30 років: політ успішний
- Адаптуємося до глобального потепління